Devlet Millet El Ele, Milliyetçi Hareket Gel Hele

Haberler / Siyaset

Devlet Millet El Ele, Milliyetçi Hareket Gel Hele

MHP Emirdağ ve Bayat ilçesinde seçim komisyonu çalışmaları kapsamında toplantılarına devam etti. Komisyona Hamit Çakır, Erol Barutçu, Mehmet Kocacan ve Beytullah Bostancı katılımları ile Emirdağ ve Bayat’ta seçimler hususunda parti yöneticileri ve partililer ile bir araya geldiler. 

Komisyon Başkanı Hamit Çakır ‘’ Bugün seçim çalışmaları kapsamında Emirdağ ve Bayat ilçemizde toplandık. Öncelikle Emirdağ ve Bayat ilçe başkanlarımız ve teşkilatımızın biri birinden değerli dava arkadaşlarımıza teşekkür ederim. Belirli bir süreden bu güne kadar seçim komisyonu olarak teknik çalışmalarımızı nerede ise ilçelerimizin tamamına yakın olan kısmında tamamladık. Emirdağ ve Bayat ilçemizde de heyecan, sadakat ve çalışma azmi zirve yapmış durumda. Ülkücü hareketin iktidarı yakındır. Büyük Türk Milletinin partimize olan sempatisini görmek ve teveccüh ile Milliyetçi Hareketin sandıklarda patlama yapması kaçınılmaz olduğunu da tüm hissiyatımız ile bilmekteyiz. Partimiz tüm kadrolarıyla çalışmaktadır ve dava şuuru ile hareket etmektedir. Liderimiz Dr. Devlet Bahçeli Bey‘in de söylediği gibi zaman milliyetçilik zamanıdır. İlk çalışmalara başladığımız gün de söylemiştik, gidilmedik ilçe, kasaba, mahalle ve hatta çalınmadık kapı, sıkılmadık el bırakmayacağız. Vatandaşlarımız ile güzel diyalog halindeyiz. Birçok yerdeki problemleri biliyoruz. Partimizin çıtasını en üst noktaya taşımak ve Türk Milletinin tek alternatifi olan Ülkücü Hareketi iktidara taşımak içinde aşılmadık yol, gidilmedik yer bırakmayacağız. Bu şuur ve ülkücü hafıza ile çalışmalarımıza devam edeceğiz. Bir gün genel başkanımıza miting öncesi vatandaşlarımızın söylediği gibi ben de çok kıymetli vatandaşlarımıza sesleniyorum Devlet millet el ele, milliyetçi hareket gel hele. Komisyon çalışmalarımıza hız kesmeden ilerleyen günlerde devam edeceğiz. ‘’ dedi. 

  • Okunma: 1317

Yorumlar (2)Yorum Yap

  • koaservat

    Ülkücü Hareketin, MHP`nin iktidara oynayacagindan bahsetmisler. Buna Emirdag`in deli balığı bile güler geçer. Bahçeli kendine yardımcılığı garantiledi elli yıllık partiyi harcadı. Bahçeli partinin başından gitmeden MHP tarihin derinliklerine gömülecek.

  • Mahmut atalay.cetin

    ALLAH yar ve yardimciniz olsun guzel gunler yakinda