Emirdağ Emniyet'ten Motorsiklet Uygulaması

Haberler / Güncel

Emirdağ Emniyet'ten Motorsiklet Uygulaması

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun talimatı ile Emniyet Genel Müdürlüğü Asayiş Dairesi Başkanlığı koordinasyonunda 81 ilde asayiş, trafik ve kamu düzeninin sağlanması amacıyla motosikletlere yönelik uygulama başlatıldı. Polis ve jandarma sorumluluk bölgelerinde kurulan 4 bin 381 noktada, ekiplerce şüpheli görülen motosikletler denetleniyor.

Emrdağ İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı trafik ekipleri tarafından Emirdağ İlçe Merkezi sınırları içerisindeki motorsikletler ve kullanıcılarına yönelik 29-30 Temmuz tarihleri arasında yapılan kontrollerde motorsiklet ve sürücülerine motorsikletlerdeki eksikliklere bağlı olarak resmi evrak eksikliğinden ve kullanıcıların ehliyet, kask, plaka vb konulardaki eksikliklerine bağlı işlem gerçekleştirildiği öğrenildi.

Önümüzdeki günlerde motorsikletlere ve sürücülerine yönelik uygulamaların artarak devam edeceği güvenlik kaynaklarından teyit edilirken; konuyla ilgili Emirdağlı vatandaşların memnun olduğu alınan bilgiler arasında yer alıyor.

  • Okunma: 2889

Yorumlar (3)Yorum Yap

  • halıl

    toplansın ama adıl olunsun garıbın ekmek davası olan vatan dasın elınden alınıyor ama hava atan lan eksoz patlatanlar hala dırıvt atıyo adelet lutfen fakırın ekmegıyle oynanmasın

  • Fakı Mustafa AKIN

    sayın yetkililerimiz bizler de köyde oturmaktayız. İnanın motorsiklet ve ATV motorsiklet gürültüsünden nerdeyse evlerden çıkmak istemiyoruz. Çok güzel bir uygulama olmuş. İnşallah Köylerde de Jandarmamız gerekli denetimi yapar ve önlemlerini alır.Siz yetkililerden beklentimiz budur.

  • Marcelo

    Hele şükür çok iyi olmuş bu uygulama.18 yaşından küçük bir sürü çocuk motor kullanıyor yazık günah geçtiğimiz yıllarda bi sürü ölüm gerçekleşti bu yüzden.