Emirdağ Spor Pazar Gününe Hazır

Haberler / Spor

Emirdağ Spor Pazar Gününe Hazır

Süper Amatör Lig’de verdikleri mücadelede zirveyi bırakmayan Lider Salar Belediyespor ve Emirdağspor bu hafta sonu yapılacak olan son lig maçında karşı karşıya gelecek. Ligin ilk yarısının son haftasında oynanan maçta Emirdağspor Salar Belediyespor’u kendi sahasında 3-1 mağlup etmişti. Bu maçtan çıkacak olan soncu göre şampiyon belli olacak.

MAÇ PAZAR GÜNÜ
Salar Belediyespor - Emirdağspor maçı, 9 Nisan 2017 Pazar günü Saat 15:30'da Yenişehir Stadında yapılacak

EMİRDAĞ KAZANIRSA ŞAMPİYON OLACAK
Salar Belediyespor’un Emirağspor’u konuk edeceği maçta Emirdağspor galibiyet alması halinde şampiyonluğunu ilan edecek.

BERABERLİK SALAR’A YARAR
Oynanan maçlardan alınan sonuçlar sonrasında Salar Belediyespor’un 55, Emirağspor’un ise 52 puanı var. 21 haftalık süreçte oynanan maçlardan Salar 18 galibiyet alırken Emirdağ 17 galibiyet aldı. İki takımında birer beraberliği bulunurken Emirdağ’ın 3, Salar’ın ise 2 mağlubiyeti var. Bu maç sonunda beraberlik olursa Salar Belediyespor 3 puan fazlasıyla şampiyon olacak takım. Salar Belediyespor, ağırlayacağı Emirdağspor’u mağlup ederse Afyonkarahisar Süper Amatör Ligi şampiyon olarak tamamlayacak.

ŞAMPİYON, ŞUHUT HİSAR’LA BARAJ MAÇI OYNAYACAK
Afyonkarahisar süper Amatör Ligi’ni şampiyon olarak tamamlayacak takım, Bölgesel Amatör Lig’de yer alan Hisar Belediyespor’la baraj maçı oynayacak. Hisar Belediyespor Sandıklıspor’a göre daha az puan alarak ligi alt sırada tamamladığı için Süper Amatör Lig şampiyonu ile baraj maçı oynayacak.

EMİRDAĞ TRİBÜN ŞOVA HAZIRLANIYOR
Emirdağ Spor, Afyon Yenişehir Stadına alınan maç sonrasında Eskişehir'den, Emirdağ'dan ve birçok ilden Afyonkarahisar'a yoğun taraftar ile gelmeyi planlıyor. Emirdağlı edeler, Bando Es Es'in de katılacağı maça Emirdağ Belediye Başkanı U.Serdar KARGIN 10 otobüs kaldıracak. Eskişehir Emirdağlılar Vakfı'ndan da 2 otobüsle katılım sağlanacak ve sivil araçlarla birlikte Emirdağ Spor'un bine yakın taraftarı Emirdağ Spor'un şampiyonluğu için destek verecek.

  • Okunma: 4812

Yorumlar (1)Yorum Yap

  • Kenan Korkmazer

    Emirdag spor a başarılar diliyorum şampiyonluk size yakışır aslanlar helall olsun yolunuz açık olsun...