Emirdağ Spor'da O Sene Bu Sene

Haberler / Spor

Emirdağ Spor'da O Sene Bu Sene

Geçtiğimiz sezon düşük bütçesi ile Afyonkarahisar Süper Amatör Lig'de son maçında şampiyonluk fırsatını elinden kaçıran Afyonkarahisar'ın güçlü ekiplerinden Emirdağ Spor, yeni sezon transfer hazırlıklarına başladı.

Önceliği Emirdağlı futbolculara veren Emirdağ Spor Yönetim Kurulu, daha önce Emirdağ Spor alt yapısında yetişip profesyonel liglerde görev almış futbolcularla anlaşma sağlamaya başladı. Anlaşma sağlanan futbolculardan Oktay Arıkan, Seçkin Öztaş ve Kaan Gürkan ile sözleşme imzalandı.

Emirdağ Spor altyapısından yetişerek farklı kulüplerde futbol yaşantısını sürdüren futbolculardan Emirdağlı Oktay Arıkan, 2.ligde, birçok 3.lig takımında ve son yıllarda birçok Bölgesel Amatör Lig takımında; Emirdağlı Seçkin Öztaş birçok Bölgesel Amatör Lig takımında ve Emirdağlı Kaan Gürkan da Muğla bölgesi takımlarında top koşturdu.

Emirdağ Spor Kulübü tesislerinde gerçekleşen imza töreni sonrasında konuşan eski kaptan Oktay Arıkan; "Doğduğumuz ve şampiyonluk yaşadığımız şehir Emirdağımız için yeni başarılar peşinde koşarak sadece A takımının başarısıyla değil alt yapıyla da gelecekte isminden söz ettirecek futbolcuların çıkacağı bir Emirdağ Spor için memleketimizdeyiz. Hani derler ya o sene bu sene diye, işte biz de o seneyi yaşamak ve yaşatmak için Emirdağ'dayız." dedi.

 • Okunma: 3324

Yorumlar (3)Yorum Yap

 • hhhh

  yenı sezon ne zaman baslıyor

 • KÜRŞAT ŞENEL

  Bu kadroyla emirdağ spor şampiyon olur .şimdiden kutluyorum.

 • DaniAlves

  Salar maçını iple çekiyorum.
  Yapılan iyiliğide kötülüğüde unutmaz Emirdağ.
  Tüm afyon takımları Salar'a sahip çıktı destek oldu bizi dışlayıp hakaret ettiler.
  bundan sonra hakedene hakettiği muamele.Emirdağ'a gelecek hepsi tek tek....