Emirdağ'ın "Osmanlı Tokadı" Afişi Ulusal Basında

Haberler / Siyaset

Emirdağ'ın Osmanlı Tokadı Afişi Ulusal Basında

Afyonkarahisar'da Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın konuşma yapacağı alana asılan 'Osmanlı tokadı' temalı pankart dikkatlerden kaçmadı. AK Parti Emirdağ İlçe Başkanı Serkan Koyuncu'nun talimatıyla hazırlanan Osmanlı Tokadı Pankartı Afyonkarahisar Olağan Genel Kurulunun yapılacağı salonun girişine ve salon içerisine yerleştirildi.

Afyonkarahisar'ı ziyaret etmesi beklenen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın konuşma yapacağı alana asılan 'Osmanlı tokadı' temalı pankart büyük ilgi çekti.

ERDOĞAN İÇİN AKIN AKIN GELİYORLAR

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayip Erdoğan bugün AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanlığı Kongresi'ne katılacak. Kongrenin yapılacağı Afyon Atatürk Kapalı Spor Salonu önünde vatandaşlara hitap da edecek olan Cumhurbaşkanı Erdoğan için kalabalıklar alana akın etmeye başladı.

OSMANLI TOKADI" PANKARTI DİKKAT ÇEKTİ

Salonun girişindeki alana AK Parti Emirdağ İlçe Başkanlığı tarafından asılan bir pankart ise vatandaşlardan bir hayli ilgi görüyor. Erdoğan'ın yer aldığı ve 'Osmanlı tokadı' savurduğu kısımdaki figürlerin üzerinde ise PKK, YPG, PYD, FETÖ, DHKP-C ve DEAŞ terör örgütlerinin isimleri yer alıyor.

AK Parti Emirdağ İlçe Başkanlığı tarafından asılan pankart ulusal basın organlarında manşetten verildi.

  • Okunma: 2452

Yorumlar (0)Yorum Yap