MHP'li Parsak; Avrupa'ya Açılan Köprü Emirdağ'da

Haberler / Siyaset

MHP'li Parsak; Avrupa'ya Açılan Köprü Emirdağ'da

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Merkez Yönetim Kurulu (MYK) Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Parsak ilçe ziyaretleri'ne tüm hızıyla devam ediyor.

Emirdağ ilçesine gerçekleştirdiği ziyarette konuşan Parsak, 'Türkiye'nin Avrupaya açılan kapısı olan Türkmen diyarı Emirdağ'da bulunmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Emirdağ bizi hiç yalnız bırakmadı' dedi


TBMM'nin tatile girmesinin ardından 12 Ağustos tarihinde ilçe ziyaretlerine başlayan MHP MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Parsak'ın 11. ilçe ziyareti Emirdağ'a gerçekleştirildi. Şu ana kadar Şuhut, Evciler, Sandıklı, Dinar, Çay, Bolvadin, Çobanlar, Bayat, Dazkırı, Kızılören, İscehisar ve Sultandağı ilçelerini ziyaret eden Parsak Emirdağ ilçesinde de büyük ilgi gördü.

DEMİRAL VE TEŞKİLAT KARŞILADI
İlçe girişinde MHP Emirdağ İlçe Başkanı Abdil Demiral ve ilçe Teşkilatı tarafından karşılanan Parsak'a MHP Afonkarahisar İl Başkanı Mehmet Karagöz ile il yönetim kurulu üyeleri Bekir Özerdem, Hamit Çakır, Osman Demir, Erol Barutçu, İsmail Aydoğuş ile Recep Çelik eşlik etti.

STÖ'LER ZİYARET EDİLDİ
İlçede oldukça yoğun ziyaretler gerçekleştiren Parsak, Emirdağ Ticaret ve Sanayi Odası ile Emirdağ Ziraat Odası başkanlarını ziyaret etti. Emirdağ'ın tarım ve hayvancılıkta ilimizin önemli bir yükünü çektiğini söyleyen Parsak, 'Geniş bir arazi yapısına sahip olan ilçemizde tarım ve haycancılık en önemli geçim kaynaklarından birisidir. Ancak üreticilerimiz ve çiftçilerimiz bu yılda emeğinin karşılığını alamamıştır' dedi.

KAYMAKAMA BAŞARI DİLEDİ
Daha sonra Emirdağ Kaymakamlığına geçen Parsak ve MHP heyeti Kaymakam Hüseyin Sayın ile görüştü. Parsak Kaymakam Sayın'a öalışmalarında başarı dilerken Sayın'da gerçekleştirilen ziyaret nedeniyne Parsak ve MHP heyetine teşekkür etti.

KARGIN'DAN ÇALIŞMALARI HAKKINDA BİLGİ ALDI
Ziyaretler kapsamında Emirdağ Belediyesine geçen Parsak burada Belediye Başkanı Uğur Serdar Karkın'la görüştü. Belediye Başkanı Kargın'a çalışmalarında başarı dileyen Kargın, 'Başkanımızın çalışmalarını yakından takip ediyoruz. Emirdağ ilçemize yaptığı hayırlı hizmetleri takdirle izliyoruz' dedi. Ziyaret nedeniyle mutluluk duyduğunu ifade eden Kargın ise Parsak ve MHP İl Başkanı Karagöz'e günün anısına hediyeler verdi.

PAZAR YERİNDE PARSAK'A BÜYÜK İLGİ
Ziyaretlerin ardından Emirdah pazarına geçen Parsak hayırlı işler dilerken vatandaşlarla bol bol sohbet etti. Emirdağlı hemşehrileriyle birarada olmaktan mutluluk duyduğunu ifade eden Parsak. 'Emirdağlı kardeşlerimiz tüm sorunlarında bizlere ulaşabilir. Zaten bizlerde hemşehrilerimizin sorunlarını çözmek için onların desteğiyle TBMM'ye gittik' dedi.

AVRUPAYA AÇILAN KÖPRÜ EMİRDAĞ
Emirdağ'ın Türkiye'nin en tanınmış ilçelerinden olduğunu ifade eden Parsak, 'Avrupada yaşayan herhangi birine Türkiye'den nereyi tanıdığı sorulsa ilk olarak Emirdağ söylenmektedir. İlçemiz Acvrupa siyasetine de yön veren bir konuma ulaşmıştır. Buda ilçe insanının Avrupa'da elde ettiği başarının en belirgin özelliğidir. Bugün tüm yurdumuzda Emirdağ türküleri dinlenmektedir. Böylesi kadim bir yerleşim bölgesi olan ilçemizde bulunmak bizleri de mutlu etti' dedi.

Parsak Emirdağ merkezinde gerçekleştirdiği ziyaretlerden sonra ilçeye bağlı Davulga ve Gömü'yü de ziyaret ederek vatandaşlarla biraraya geldi. Köy ve belde sakinleri MHP'li Parsak'a yoğun ilgi gösterdi.

  • Okunma: 1104

Yorumlar (0)Yorum Yap