Temmuz Ayı Portresi: Kemal Öncü

Ayın Portresi / Ayın Portresi

Temmuz Ayı Portresi: Kemal Öncü

www.emirdag.gen.tr Temmuz Ayı Portresi: Kemal Öncü - Eskişehir Tapu ve Kadastro 17. Kadastro Şube Müdürü

Öncü, 24.02.1964 yılında Türkan –Şükrü ÖNCÜ’nün oğlu olarak Emirdağ’da dünyaya geldi. Dağılgan köyünde tarım ve hayvancılık işlerinde çocukluğu geçti. İlkokulu Suvermez, Dağılgan köylerinde, Ortaokulu Emirdağ İmam Hatip orta okulunda, Lise öğrenimini Emirdağ lisesinde, Üniversite eğitimini Karadeniz Teknik Üniversitesi Jeodezi ve Fotoğrametri Mühendisliğini 1988 yılında bitirerek Harita mühendisi unvanı ile muzun oldu.

Aralık-1988 yılında Ankara Tapu ve Kadastro Bölge müdürlüğünde mühendis olarak göreve başladı, 1989 yılında Bolvadin Kadastro müdürlüğünde Mühendis olarak görev yaptıktan sonra 1992 yılında Emirdağ İlçesinde Kadastro Müdürlüğünü kurmak üzere kurucu müdür olarak atandı ve 35 köy ve mahallenin kadastro çalışmalarını tamamladı, Emirdağ ilçesinde 10 yıl görev yaptıktan sonra 2002 yılında Sivas Zara ve Bilecik Osmaneli ilçesi ile Sakarya ili Pamukova, Geyve ve Taraklı ilçelerinin ilk tesis Kadastro çalışmalarının kadastro müdürlüğünü yaptı.

2006 yılında Eskişehir Tapu Ve Kadastro XVII Bölge Müdürlüğüne Şube Müdürü olarak 2014 yılına görevini sürdürdü. Rotasyon sebebi ile kendi isteği ile Mühendisliğe dönmüş olup halen Eskişehir Tapu Ve Kadastro XVII Bölge Müdürlüğünde Kadastro Şube Müdürü V. olarak görevini sürdürmektedir. Öğretmen Yıldız Berna ÖNCÜ ile evli olup kızlarından doktor Işın Nur Sultan ile Lise sonda okuyan Berrak bulunmaktadır. İyi derecede İngilizce bilmektedir.

  • Okunma: 2981

Yorumlar (3)Yorum Yap

  • İsmail ÇİVRİLLİ

    Eskişehir'de emirdağlıların ğururu

  • Harun Dinç

    Sayın müdürüm tebrik ediyorum.Başarılarının devamını dilerim.

  • ergün hüyük

    enişteme ablama ve biricik yeğenlerime sağlık ve mutluluklar dilerim .Başarılarınızdan gurur duyuyorum.